.

.

10pcs 13*18mm Внатрешна Големина 2 Бои Антички Бронза, Антички Сребрен Пеперутка Овална Камео Cabochon База Поставување Шарм

10pcs 13*18mm Внатрешна Големина 2 Бои Антички Бронза, Антички Сребрен Пеперутка Овална Камео Cabochon База Поставување Шарм

DEN 96.96
Количината на стоката
Тековен


П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
A : 95% нарачки ќе биде предаден во 2 работни дена, ве молиме да не грижете се.
П : Кога можам да се добие пакет?
A : Нормално трае 15~35days. на сад и Европа, 20~60 дена во други земји.
П : Што треба да направам ако пакетот не дојде?
A : Не грижете се, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас.
П : Што треба да направам ако постојат проблеми на производи?
A : Не грижете се, ве молиме контактирајте со нас и го испрати фотографија. Ние ќе ви одговори што побрзо и ние ќе го препрати или наплата за вас.

Детални карактеристики

Бренд Име:
WYSIWYG
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
cabochon база поставување
Објектот Тежина:
4.2g
Број На Модел На:
WYSIWYG
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
база

Слични производи