.

.

10PCS Нови Високо-Квалитетни rayon тема Tassel Јазол Посебни Мека Свила Предиво Jade Монистра Tassel Накит Додатоци Aandmade DIY ХГ-46

10PCS Нови Високо-Квалитетни rayon тема Tassel Јазол Посебни Мека Свила Предиво Jade Монистра Tassel Накит Додатоци Aandmade

DEN 525.12
DEN 273.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Tassel
Бренд Име:
Sk Meida
Објектот Висина:
10cm
Накит Наоди Тип:
Tassel
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
1cm
Број На Модел На:
ХГ-46
Материјал:
Памук
Објектот Тежина:
0.06g
Објектот Дијаметар:
1cm

Слични производи