.

.

5 Парчиња CZ кристал Рака уроци Конектор CZ циркон Микро отвори Pendant Шарм Накит Наоѓање на DIY Хривнија ѓердан одлуки C120

5 Парчиња CZ кристал Рака уроци Конектор CZ циркон Микро отвори Pendant Шарм Накит Наоѓање на DIY Хривнија ѓердан одлуки C120

DEN 960.00
DEN 864.00
Количината на стоката
Тековен


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : CZ циркони, Бакар
Количина : 5 парчиња
Големина : 17x20mm
(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Боја : види слика
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Детални карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
JUSTWELL
Објектот Ширина:
1.7cm
Објектот Дијаметар:
1.7cm
Број На Модел На:
C120
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
2.0cm
Производ Карактеристики:
17x20mm
Објектот Тежина:
4g
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Конектори

Слични производи