.

.

Лажни Една Казна Десет 5*8ММ 30Pcs/Pack (Марко 925) 925 Фунта Сребрен Накит Куки & Clasps Накит Додатоци

Лажни Една Казна Десет 5*8ММ 30Pcs/Pack (Марко 925) 925 Фунта Сребрен Накит Куки & Clasps Накит Додатоци

DEN 604.32
DEN 532.00
Количината на стоката
Тековен


"Лажни Една Казна Десет" За овој производ !!! ( марко 925 лого ), 92.5% фунта сребро !!! Залог 92.5% фунта сребро, намалување на производ, тоа е за сите фунта сребро !!! во другите продавници, пишува "925 sterling silver" во насловот, го продаде многу ниска цена, тоа не е вистински 92.5% фунта сребро, тоа е обложено 925 сребрен на лицето , но исто така да означите " 925 " лого на производ, тоа е лажен и прекршување на законот, затоа што знам фунта среброто е за $1.5/g за трошоците на материјалот.
големина : 5*8мм ( ширина * должина )
дебелина : 1.0 mm
MOQ : 30pcs

Детални карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0.8cm
Број На Модел На:
1680
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Ширина:
0.5cm
Метали Тип:
Сребро.
Производ Карактеристики:
92.5% sterling silver
Бренд Име:
Starflalling Песна
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0.5cm
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Тежина:
0.5g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Големина:
5*8mm

Слични производи