.

.

10Pecs Мали CZ кристал Hamsa Рака Конектор CZ циркон Микро отвори Pendant Шарм Накит Наоѓање на DIY Хривнија ѓердан одлуки c 119 конвенција за одржување

10Pecs Мали CZ кристал Hamsa Рака Конектор CZ циркон Микро отвори Pendant Шарм Накит Наоѓање на DIY Хривнија ѓердан одлуки c

DEN 1728.00
DEN 1555.00
Количината на стоката
Тековен


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : CZ циркони, Бакар
Количина : 10 парчиња
Големина : 15x20mm
(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Боја : види слика
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Детални карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
JUSTWELL
Број На Модел На:
C 119 конвенција за одржување
Објектот Ширина:
1.5cm
Производ Карактеристики:
15X20mm
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
2.0cm
Објектот Дијаметар:
1.5cm
Објектот Тежина:
4g
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Конектори

Слични производи