.

.

DIY рачно изработени модни додатоци цврсто дрво прстен прободен правоаголна обетки

DIY рачно изработени модни додатоци цврсто дрво прстен прободен правоаголна обетки

DEN 110.40
DEN 110.00
Количината на стоката
Тековен


делови
Едноставност
Убавина, бојата е на тековната популарната корејски боја!
Headwear, ѓердани, торба привезоци, копче синџир приврзоци може да се користи на О!
Ние сме се обидува да ви ја покаже вистинската боја,
Но секој прикажува различни екранот, и тоа е неизбежен дека бојата ќе биде малку различен. !

Детални карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Задржи време
Број На Модел На:
KP1441
Накит Наоди Тип:
шарм

Слични производи