.

.

Популарна! DIY Мало Мода Шарени Кристал Меѓусебно 19mm Ѓумбир Snap Копчето за Хривнија Накит Додатоци

Популарна! DIY Мало Мода Шарени Кристал Меѓусебно 19mm Ѓумбир Snap Копчето за Хривнија Накит Додатоци

DEN 417.12
DEN 396.00
Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте на нашата продавница!
Напомена :
Ние сме професионални производител на накит и модни додатоци. Добредојдовте на купување на нашите производи и ние ќе ви ги даде специјален подарок за потрошувачка над 10$. Ако вашата цел е поголем од 200$, ние ќе ја испрати својата парцела од DHL бесплатен превозот и ќе може да се добие оваа парцела по 7 до 15 дена. Се надевам дека ќе среќен шопинг во нашата продавница, ви благодариме!
Поради нашите производи се рачно изработени ,текстура и боја на кристал и метал се различни, производот што сте го добиле може да не се исти како слика! Но, многу блиску до слики, ви благодариме!
PS : големината на копчиња може да се различни, но stipe на butons се сите 0.55 cm и може да одговараат за ѓердани, бразлетна и други 18mm копчето производи во нашата продавница.
Производот се покаже
на produts цел да се покаже

Детални карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
1.9cm
Објектот Тежина:
2.6g
Објектот Висина:
0.8cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
NSCF0111
Објектот Должина:
1.9cm
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
1.9cm
Производ Карактеристики:
Круг
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Пакет:
OPP Пена Картон
Употреба:
Ангажирање, Забава,Сувенири,Подарок

Слични производи