.

.

20Pcs Црна Најлон Кабелот Hummer Затворач Ѓердани Накит Diy Наоди 47cm(18 4/8)

20Pcs Црна Најлон Кабелот Hummer Затворач Ѓердани Накит Diy Наоди 47cm(18 4/8)

DEN 416.64
DEN 375.00
Количината на стоката
Тековен


20 Pcs Црна Најлон Кабелот Hummer Затворач Ѓердани Накит Diy Наоди 47cm(18 4/8")
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Кабелот DIY Материјал Цинк Метални Легури+Алуминиумски+Најлон(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 47cm(18 4/8") Дебелина : 3мм( 1/8") Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Боја Црна Количина 20 Компјутери на Дел НЕ. N377

Детални карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Најлон Кабелот Ѓердани
Објектот Висина:
47cm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Материјал:
Најлон
Објектот Тежина:
100g
Големина:
47cm(18 4/8)
Објектот Должина:
47cm
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Број На Модел На:
N377
Објектот Ширина:
0.3cm
is_customized:
Yes

Слични производи