.

.

10 компјутери Моден Бренд за Накит Пакет Сет за Обетки Ѓердан Хартија Црна Flannelette кеси Подарок Екранот

10 компјутери Моден Бренд за Накит Пакет Сет за Обетки Ѓердан Хартија Црна Flannelette кеси Подарок Екранот

DEN 248.64
Количината на стоката
Тековен

Крпа Pounch : 8см*10см ве Молиме да прифати некој мерка грешка. Топло совети : ве Молиме пратете ни порака ако ви треба сликата на пакет сет со лого.

Детални карактеристики

боја:
СО ЛОГОТО
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Објектот Висина:
15cm
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Објектот Тежина:
20g
Производ Карактеристики:
црна со логото
Број На Модел На:
C001
Објектот Должина:
11cm
Објектот Дијаметар:
15cm
Објектот Ширина:
7inch

Слични производи