.

.

Кутија За Накит Бесплатен Превозот на Големо 40pcs/многу 7.3*7.3*4.5 cm Ѓердан Pendant Подарок Пакување, Кутии за Накит Хривнија Кутија

Кутија За Накит Бесплатен Превозот на Големо 40pcs/многу 7.3*7.3*4.5 cm Ѓердан Pendant Подарок Пакување, Кутии за Накит Хривнија

DEN 2832.00
Количината на стоката
Тековен


Производ : накит кутија
Големина на : 7.3*7.3*4.5 cm
Боја : беж жолта
Материјал : Хартија
Itme no : DBX1569-4
Користење : накит,pendant,бразлетна,прстен,earring,подарок..
Цената е само оваа големина на кутија.
р
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Испорака :
Сите нарачки се испраќаат користејќи КИНА ПОСТ ВОЗДУХ e-MAIL порака и се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата.
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL превозот обично трае 15-60 работни дена во зависност од земјата доставени до. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
E-пакет превозот обично трае 5-15 работни дена.
EMS изразат shiping обично трае 5-15 работни дена.
DHL, UPS-от, FEDEX и TNT express превозот обично трае 3-7working дена зависи од земјата доставени до.
Политика на враќање :
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Објектот Висина:
4.5cm
Објектот Должина:
7.3cm
Објектот Ширина:
7.3cm
Производ Карактеристики:
ѓердан,pendant
Објектот Тежина:
0g
Број На Модел На:
DBX1569-4
Бои:
Беж Жолта

Слични производи