.

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и

Тековен

3 смНакит Поставите Тема : Овална Gem Камен Монистра + Секојдневен Едноставен ДизајнНакит Сет Користење :

Тековен

ANKA мода едноставен стил вода капка форма earring ѓердан комплети за жени циркон микро отвори накит сетови Б

Тековен

Ви благодарам многу Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по пот

Тековен

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : сребро 925Количина : 1 Сет( ѓердан +об

Тековен

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0 Нашите главни производи природен камен, ѓерда

Тековен

7174107212831222 Топла продаде Jewerly поставува парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Тековен

Jemmin Чиста 925 Фунта Сребрен Накит Симпатична Коњ Pendant&Ѓердан Обетки Поставува Отвори Син Оган Опал Роденд

Тековен

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Р

Тековен

Jemmin 2017 Нови Пристигнување Уникатен Крстот Pendant Ѓердан Обетки со Син Оган Опал Камен Жените Автентични 925

Тековен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HSZ Накит , трговија на големо цена ,не мин целНОВИ ПРИСТИГНЕ НАКИТБоја : како на сликата

Тековен

ние можеме да брод вашата објекти Со ЕМС.Ако ви се допаѓа и се задоволни со предмети , Ние искрено се наде

Тековен

Уникатен Пирсинг Гроздобер корејски Свадба Накит Сетови Женски Bijoux трговија на Големо, Сосема Нови Вис

Тековен

Тоа е Фунта CZ 2.00 Карат Вкупно Студ Обетки, Круг Ѓердан со Pendant и 18" Синџир на 3Парче Сет Ѓердан & Обетки Сет

Тековен

Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата

Тековен

За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го

Тековен

Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја Ве молиме кон

Тековен

Состојба : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНА : 1set Материјал : злато / позлатен,кристално Големина : како на сликата по

Тековен

име на производ : Мода за Мажи Pendant Ѓердан Прстен Накит Поставите накит поставите тежина : 30.0 g / pc(приближ

Тековен

Ве молиме прашајте го било какви прашања пред наддавање, ви Благодарам многу.ПРЕВОЗОТ Да превозот во с

Тековен

Фабрика Цена Врвот Накит Сребрена Боја Синџир Розова Убавина Цвет Ѓердан Капка Earring Накит Сетови За Жен

Тековен

Дури и повремено да потрае до 3545 дена(Подалеку Земја) Ние се многу подготвени да прифатат сè...

Тековен

Бидејќи Понекогаш фактори кои се надвор од нашата контрола, на пример неповолните временски услови, на

Тековен

2) Ако примите ред објектот, ве молиме да се слика на примен објект имејл до нас.Ако сте задоволни со наши

Тековен

Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци Ве молиме да ни даде можност да го реши се

Тековен

По потврда, ние ќе брод ќе точниот предмети.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да

Тековен

Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци Ви благодариме! Исто така, Ние би сакале д

Тековен

Накит Поставите Информации Прстен[Метал Вид] 100% 925 Sterling Silver[Метална Боја] Сребрена Боја[Мерење]7.3 mm (W)[Кам

Тековен

Враќање УсловиМоже да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте з

Тековен

100% Чиста 925 Фунта Сребрен Ѓердан Накит,Трговија На ГолемоМоден S925SterlingСребрен Накит Earring и Прстен се Пост

Тековен

како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Wester

Тековен

Ви благодарам многу.Вашиот Околу Нас за информации ќе биде вметната и тука.Враќање УсловиМоже да се вра

Тековен

Ако немате Врска Ни информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон Целосна плаќањето мора да се изврши

Тековен

Европски и Американски голема претерани ретро модата multilayer џемпер синџир tassel ѓердан Earring Поставувапрои

Тековен

добредојдовте на : не кутијаПревозот И Ракувањето Со : Нормално време на испорака е околу 1530 работни ден

Тековен

Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Монистра Накит Сет,Африка

Тековен