.

.

YIKALAISI 2017 Нова Бела Боја Бисер ѓердани Поставува 8-9mm Бела Природен Бисер Накит 925 фунта сребрен накит За Жените

YIKALAISI 2017 Нова Бела Боја Бисер ѓердани Поставува 8-9mm Бела Природен Бисер Накит 925 фунта сребрен накит За Жените

DEN 6240.00
DEN 1248.00
Количината на стоката
Тековен


Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовник
Ако нарачате повеќе,ќе можат да уживаат во забава или попуст!!!
Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Детални карактеристики

Гем Боја:
Бела, Розова, Виолетова, Мулти
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Топката
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Големина На Бисер:
8-9mm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
1704050114
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Бренд Име:
YIKALAISI
Повод:
Партија
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
Certificate Type:
CNAS
Број На Модел На:
Бесплатен превозот
Други:
ако треба други должина,ве молиме контактирајте ме

Слични производи