.

.

JEXXI Роденденски Подарок Мода Австриската Кристал Поставите Жените Цвет Форма Pendant Ѓердан+Обетки Жените 925 Фунта Сребрен Накит

JEXXI Роденденски Подарок Мода Австриската Кристал Поставите Жените Цвет Форма Pendant Ѓердан+Обетки Жените 925 Фунта Сребрен

DEN 312.00
DEN 209.00
Количината на стоката
Тековен

, Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки.
Накит Сетови
Материјал : 925 Сребрен и CZ
Количини : 1 Сет(Ѓердан+Обетки)
1. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Кина Yiwu Сјај Накит Co.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.
Ви благодарам многу. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Обетки
Обликотшема:
Цвет
Број На Модел На:
T42401
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JEXXI
Материјал:
Кубен Циркони

Слични производи