.

.

LERFEY Жените Преголеми Есен Зима Batwing Џемпер Дами Tassels Plaid Poncho Долги Плетени Pullovers Поврзана Кејп Ново Палто Врвот

LERFEY Жените Преголеми Есен Зима Batwing Џемпер Дами Tassels Plaid Poncho Долги Плетени Pullovers Поврзана Кејп Ново Палто Врвот

DEN 1055.04
DEN 528.00
Количината на стоката
Тековен

Вашата нарачка тежина е повеќе од 2 Kg, ние треба да Делумно пратки од Кина Пост Воздух Mail или Epacket ,ако цел повеќе од 180 ние ќе бесплатен превозот Од FEDEX ,DHL ,
EMS и така натаму .Ве молиме контактирајте со нас ,пред да се врати
Ако Предмети е детектив во 3 месеци ,ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци или понуда за наплата откако ќе добиеме неисправни објект.Но мора да плаќаат екстра превозот надомест. Предмети се испраќаат од Кина, Воздухот Mail ,Достигнувајќи повеќето земји whitin 10-60 работни дена времето за Испорака зависи од desitination и други фактори,тоа може да потрае и 20 дена
Има многу видови на плаќање ќе можете да изберете во Aliexpress. Превозот адреса - Предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress профил адреса,ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е целосна и точна.
Големина : 90x98cm
А . Помалку 150$, Ние ќе брод бесплатно преку Кина Пост Воздух Mail.
П : Дали производи доаѓаат со мало пакет
A : имаме прогласи пакет детали за опис на секој производи,ве молиме да го проверите тоа ,ви благодариме
П : јас сум продавачот ,јас сакам да се купи многу компјутери од вас ,она што е трговија на големо цена ?
О : Ако вашиот број е голем , ве Молиме ни e-mail ,ние ќе ви даде најдобра цена.
Царинење : за Да се избегне царина, вредноста е ниска и дарот на царинската declarence.
-Ако вие?повторно не се задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.
LERFEY Жените Преголеми Есен Зима Batwing Џемпер Дами Tassels Plaid Poncho Долги Плетени Pullovers Поврзана Кејп Ново Палто Врвот
100% Сосема Нов
Пакување : OPP вреќа
Пол : Возрасни, Жени
Материјал : акрилик Ployster
Димензии : Должина 98 CM, Ширина 90 CM (грешка : ±5cm) (1cm=0.

Детални карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Стил:
Повик
Тип На Објект:
наметка
Јака:
V Деколте
Материјал Состав:
knited
Бренд Име:
LERFEY
Декорација:
Tassel
Облека Должина:
Долго
Број На Модел На:
1700101007
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Техника:
Компјутер Плетени
Шаблон Тип:
Plaid
џемпер боја:
ponchos и ртовите
жените ShAWL Големина:
98x90cm
shawl се Погодни за Сезоната:
Пролет, Есен зима блузи
Poncho Ocassion:
Моден Бохемски Ponchos
Ponchoes жените Стил:
Бохемски Poncho
жените Ртовите:
pashmina
shawls и Ртовите:
Кејп
Џемпери:
жените shawl
жените џемпер:
есен Џемпери
жените Shawls:
pashminas

Слични производи