.

.

црвено jade круг 10мм хривнија 7.5 инчен трговија на големо и монистра природата занаетчиски

црвено jade круг 10мм хривнија 7.5 инчен трговија на големо и монистра природата занаетчиски

DEN 600.00
Количината на стоката
Тековен


материјал : jade
облик : тркалезна
боја : црвена
големина : 10мм
должина : 7.5 инчен

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Стил:
Класичен
Страна Камен:
Никој
Главниот Камен:
Jade
Обликотшема:
Круг
Повод:
Свадба
Бренд Име:
FPPJ
Certificate Type:
ПЕКИНГ CUG ГЕМ ЦЕНТАР ЗА ТЕСТИРАЊЕ
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој

Слични производи