.

.

Jemmin Срце Облик Природни Кристал Нараквици За Жени Казна Jewerly Чиста 925 Фунта Сребрена Алка Хривнија Партија Додаток

Jemmin Срце Облик Природни Кристал Нараквици За Жени Казна Jewerly Чиста 925 Фунта Сребрена Алка Хривнија Партија Додаток

DEN 1885.44
DEN 1113.00
Количината на стоката
Тековен


Име : 925 Фунта Сребрени Нараквици
Функција : Анти-промена на бојата/Спречување на алергијата
Состојба : 100% Сосема Нов

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Jemmin
Сертификат Број:
Солидна Сребрени Нараквици
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Дијаметар:
5cm
Главниот Камен:
Кристално
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Повод:
Ангажирање
Број На Модел На:
GH SL063
Обликотшема:
Срцето
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди

Слични производи