.

.

Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природни Зголеми Кварц рачно изработени парична Казна Накит Деликатна Lotus Шепот Дизајн Алка за Жени

Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природни Зголеми Кварц рачно изработени парична Казна Накит Деликатна Lotus Шепот

DEN 6518.40
DEN 3259.00
Количината на стоката
Тековен


Ве потсетува : Оваа алка бразлетна е направен од природни камења, секоја алка бразлетна е единствен со тоа е природна боја & шема, па може да имаат малку разлика од фотографијата, ве молиме да не купувам ако не оваа.
Ние имаме различни бои на оваа алка нараквица, ве молиме кликнете подолу фотографии за да ги проверите :
Кликнете подолу фотографијата за да видите повеќе сродни производи од оваа "Lotus Шепот" Колекција

Детални карактеристики

Гем Боја:
Пинк
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Роуз Кварц
Се Променливи Во Големина:
Yes
Дијаметар:
Отворање
Certificate Type:
GIC
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
LFJH0008
Бренд Име:
Lotus Забава
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта

Слични производи