.

Бренд : ДелтаМодел : FFB03812 HNГолемина : 38*38*28mmНапон : 12 VАктуелни : 0.41 НаБрзина : 12000 RPMВоздушниот волумен : 15.22 C

Тековен

Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обичн

Тековен

Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Зв

Тековен

************************************************************************************************************************************************************ бидејќи LGA2011 има 2

Тековен

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% рабо

Тековен

*Имајте на ум 1 : ве Молиме внимателно проверете ако вашата ОРИГИНАЛНА објект изгледа иста на нашиот Прои

Тековен

Фан надолу брзина линија за да те фан надвор од бучава.Може да се намали на оригиналниот фан на околу едн

Тековен

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме к

Тековен

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% рабо

Тековен

DC Фанови 60 X60 X25mm 12 V DC Фан со Брзина Сензор (Tach) и PWM за контрола на брзината, Производителот : Делта Електро

Тековен

*Имајте на ум 1 : ве Молиме внимателно проверете ако вашата ОРИГИНАЛНА објект изгледа иста на нашиот Прои

Тековен

ако ви треба било каков производ,може да обезбеди слика или medel за нас И ние ќе рефундирање на вашите пар

Тековен

Морате да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога сте прим

Тековен

100 PCS Gdstime DC 5 V 75x30x 30мм 7.5 CM Високи ВРТЕЖИ во минута Brushless Мини Ладење на Издувните гасови Компресор ФанОпис

Тековен

Gdstime DC 5 V 75x30x 30мм 7.5 CM 2 Pieces Високи ВРТЕЖИ во минута Brushless Мини Ладење на Издувните гасови Компресор ФанОпи

Тековен

Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА.SUNONБрој на модел : PMD1238 PQBXА, (2) (2) Ако купите погрешен точка pls контактир

Тековен

МОЈОТ Драг пријател : ако сакате да го нарачате голема количина, ве молиме контактирајте ме за да добиет

Тековен

ADDA 12032 12 V 0.65 НА AD2512 HB Компресор фан

Тековен

Но, понекогаш во некои земји, на царинската испостава може да биде стриктна.Alipay, Кредитна Картичка,western un

Тековен

Сите нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух, и ќе обезбеди бесплатно следење на број...

Тековен

9cm 9025 4pin hermostat магнетни лежишта кулер KDE1209 PTVX за SUNON Бренд : SUNON Модел : KDE1209 PTVXДимензии : 92 * 92 * 25mmВоди : 4 жици

Тековен

Брендови SunonГолемина 40x40x20mmЛагери Магнетни ЛежиштаНоминална напон : 12 VОперативен Напон 4 V13 VЕлектрична

Тековен

Оригиналниот Sanyo вентилаторот за ладењеНапон : 24 VАктуелни : 0.07 НаГолемина на : 40 * 40 * 20mmДолг живот двојна

Тековен

Гаранција : Еден Месец Гаранција на Производот Бренд : Производ Модел : Дел Опис : DC 12 V 0.14 А, 70x70x15mm Дел Број

Тековен

Користење на scraper или други алатки за да ги размачкаме на термичка паста на ПРОЦЕСОР, и тоа не треба да те

Тековен

Оригиналниот SUNONНапон : 12 VАктуелни : 2.3 WГолемина : 80 * 80 * 15 MM2жица со терминалотПроизвод Карактеристики : В

Тековен

Брендови : SUNONМодел : PSD4808 PMBXAВоди : 4жица PWM интелигентниГолемина : 80 * 80 * 38mmНапон : DC 48 VЕлектрична струја : 22

Тековен

Фан Модел : T127015 DMНапон : 12 VАктуелни : 0.15 На

Тековен

Модел : JQ24 B3 / JQ24 BOVXГолемина : 172 * 150 * 51mmНапон : DC24 VАктуелни : 1.0 AМоќност : 24 WБрзина : 3425 RPMСтруење : 0.812in H2 OБуч

Тековен

AVC 8038 2 b08038b12s 12 v 3.84 A4 линија бренд : AVCТип : 2 b08038b12s двојно топкаСпецификација : 80 x80x38mmНапон : DC12 VАктуелни : 3.8

Тековен

Бренд : AVCМодел : DE07015 B12 UVolotage : 12 VАктуелни : 0.7 На

Тековен

Задржи обложени површината се чисти и се применуваат директно со алатките (како што се scraper, прст cot, итн.

Тековен

Напон : 12 VАктуелни : 0.08 НаГолемина : 60 X60 X20 MMИмајќи : Dual ЛежиштаИнсталации : две линии не се со приклучок

Тековен

Бренд SanyoТип : 109 P0424 H7 D30Номинална напон : DC24 VВлезна Моќност : 0.08 НаФан Големина : 40 X 40 X 15mmИмајќи Тип : Dual То

Тековен

Бренд : ADDAГолемина : 80*80*25mmМодел : AD0812 HXA7 BGLНапон : 12 VАктуелни : 0.2 НаВРТЕЖИ ВО МИНУТА : 3000 RPMCFM : 40.8 CFMБучава : 32

Тековен

Напон : 12 VАктуелни : 3.7 WГолемина : 80 * 80 * 25 MM4жица со конектор за матична плоча која поддржува PWM интелигент

Тековен

Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1550 дена да бидат испорачани.Брод од страна на

Тековен

Вентилатор со NBR (Ndiec Имајќи Револуција) запечатени лежишта , параметри се како што следува ( Службен ) : Мо

Тековен

Gdstime 92x92x25mm DC 12 V Топката PC Вентилаторот за ЛадењеПараметри : Димензии : 92x92x25mmКонектор : 2pin(XH2.54)Номинална Н

Тековен

Ако имате прашања или проблем во врска со производи или договор, ве молиме контактирајте со нас, ние се н

Тековен

15 НаВоди : 3жица 3пински конекторГолемина : 40x40x28mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : 3 Месеци Гаранц

Тековен

ФункцијаДизајниран за GIGA GTX 1060, ве молиме потврдете графика конкретни спецификации, за да се обезбеди ко

Тековен

Белешки : Сина фитинзи не се вклучени, ве молиме да ги знаете!

Тековен