.

.

Бренд нови Делта FFB03812HN 3828 3.8 CM 12V 0.41 3 линија фан проектор вентилаторот за ладење 38*38*28mm

Бренд нови Делта FFB03812HN 3828 3.8 CM 12V 0.41 3 линија фан проектор вентилаторот за ладење 38*38*28mm

DEN 815.52
DEN 701.00
Количината на стоката
Тековен


Бренд : Делта
Модел : FFB03812 HN
Големина : 38*38*28mm
Напон : 12 V
Актуелни : 0.41 На
Брзина : 12000 RPM
Воздушниот волумен : 15.22 CFM
Правец на притисок : 21.31mm H2 O
Бучава : 51dba
Тежина : 46 G
Имајќи : двоен топката имајќи

Детални карактеристики

Пакет:
Yes
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Линии:
3 Линии
Моќ Интерфејс:
3PIN
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
Делта
Број На Модел На:
FFB03812HN
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Фан Живот:
50000 часа
Фан Големина:
38*38*28mm

Слични производи