.

.

G1/4 Проток Индикатор Со 3Pin Излез Вода за Ладење Дигитален Проток Метар ( Електронски податоци тип ) SLF-V3

G1/4 Проток Индикатор Со 3Pin Излез Вода за Ладење Дигитален Проток Метар ( Електронски податоци тип ) SLF-V3

DEN 715.20
DEN 672.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Пакет:
Yes
Линии:
Никој
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Универзална
Број На Модел На:
SLF-V3
Бренд Име:
Летање Слон
Примена:
Компјутер Случај
Heatsink Материјал:
Бакар
Тип:
вода за ладење
Производот:
протокот индикатор
Материјал:
Месинг / поликарбонат
Додатоци:
Не Се Вклучени

Слични производи