.

.

5 Парчиња МНОГУ Мрежа Железнички Фан Решетката Решетката Покрие 200*200mm 20cm Фан Заштитник Прст Guard Скара Нето

5 Парчиња МНОГУ Мрежа Железнички Фан Решетката Решетката Покрие 200*200mm 20cm Фан Заштитник Прст Guard Скара Нето

DEN 825.12
Количината на стоката
Тековен


Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обично во рок од 24 часа.
Повратни информации е витален дел од Али заедница и ние се обидуваме се потрудиме да добиеш Позитивен Фидбек.Ние брод на Адреса на Aliexpress.Испорача време : Обично,тоа трае околу 15-35 дена,тоа ќе биде одложен од страна на празници,страшно се временски или други unexcepted ризици.Ние ќе го пријават како подарок и ниска вредност на пакетот за да се избегне данок.Пакување : Хартиена кеса или кутија.
Alipay, Кредитна Картичка,western union,Money Gram, итн.Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата.Фан Заштита Нето Решетката Фан Железо Мрежа Компјутер Случај Фан Безбедност Нето 3d Печатач Делови Makerbot Кулер Фан Покрие Зрачи Заштитна Маска Нето Филтер Guard Мрежа Железнички Фан Решетката Решетката Покрие Фан Заштитник Прст Guard Скара Нето
Метални Челични 200mm 20cm Фан Заштитник Прст Guard Скара Нето
Големина : 200x200mm
Тежина : 95 g
Количина : 5 компјутери
1.
Морате да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога сте примиле пакетот.
Купувачите треба да биде одговорен за сите превозот цена, ако понудата на погрешна адреса. Исто така, ние треба да reship објектот во рок од 1-5days.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Царинските надоместоци : Општо земено,купувачот не треба да плаќаат екстра за време на царинската управа.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
Случај Фан Safety Net
Бренд Име:
gdstime
Фан Големина:
200mm
tpye:
за 20Cm фан
Точка име :
Фан Safety Net
Материјал:
Метал
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
guard скара

Слични производи