.

.

Бесплатен Превозот За ORIX MU1238A-21B AC 115V 14W 2-парче 120x120x25mm Серверот Плоштадот фан

Бесплатен Превозот За ORIX MU1238A-21B AC 115V 14W 2-парче 120x120x25mm Серверот Плоштадот фан

DEN 2033.76
DEN 1871.00
Количината на стоката
Тековен

Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена) Испорака! купувачот треба да се напишани на полно име. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
ORIX
Број на модел : MU1238 A-21 B
Напон / Ampere / Доведе / Големина
AC 115 V 14 W 2-парче 120x120x25mm
Објектот Состојба : Користено
Гаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) . Ве молиме, напишете EORI број.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас. Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
. Сите производи гаранција 2 месеци. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа.

Детални карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
MU1238A-21B
Бренд Име:
Emacro
Фан Живот:
100000 часа
Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан
Линии:
2-парче
Фан Големина:
120x120x25mm

Слични производи