.

.

HOLYTIME ЗА DELL 3300 V3300 V3350 3350 Оригинални и Нови ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење DFS531105MC0T F90K Лаптоп Фан целосно тест

HOLYTIME ЗА DELL 3300 V3300 V3350 3350 Оригинални и Нови ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење DFS531105MC0T F90K Лаптоп Фан

DEN 417.12
DEN 392.00
Количината на стоката
Тековен


3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат.
3) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период за абнормални употреба, ние не ќе размена на нови една за вас.
Замена/Exchange/Наплата
1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект.
Повратни информации
1) Ние го цениме ќе го напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации за нас по приемот на вашиот објект. Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
2) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период под нормална ние може да разменуваат нова, но купувачот треба да се плати за товарни на втората време на испорака. Ни даде шанса да се направат нештата право за вас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем.
2) Во принцип, ние изберете E-пакет да брод предмети во САД(7-12 работни дена) и кина пост воздух mail(15-30 работни денови) на други земји. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
3) Ако сакате да се избере препорачана превозот начин на испорака на вашиот објект ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се постигне тоа.
Бесплатен превозот Оригинални и Нови ПРОЦЕСОРОТ Ладење вентилатор ЗА DELL 3300 V3300 V3350 3350 DFS531105 MC0 T F90 K Лаптоп Фан 100% целосно тест.Ако имате било какви потреби.
4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа.

Детални карактеристики

Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
За DELL VOSTRO 3300 V3300 V3350 3350
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Примена:
Процесор
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Y
Бучава:
N
Фан Големина:
1 Инч
Пакет:
No
Бренд Име:
HOLYTIME
Применлив модел:
За DELL VOSTRO 3300 V3300 V3350 3350
P/N:
DFS531105MC0T F90K
струја:
3 пина
Испорака Тежина:
2oz (нето

Слични производи