.

.

HOLYTIME ЗА Acer 4830 4830T 4830G 4830TG Оригинални Нов ПРОЦЕСОР вентилаторот за Ладење KSB0605HC Лаптоп Радијатори Вентилаторот за Ладење целосно тест

HOLYTIME ЗА Acer 4830 4830T 4830G 4830TG Оригинални Нов ПРОЦЕСОР вентилаторот за Ладење KSB0605HC Лаптоп Радијатори Вентилаторот

DEN 444.48
DEN 418.00
Количината на стоката
Тековен

И ние ќе рефундирање на вашите пари назад.
2) Ако вашиот објект нели пристигна или не е како што е опишано и сакате да остави негативни повратни информации, контактирајте со нас на прво место.Ако имате било какви потреби. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.45 НА
Гаранција : 45 дена
Внимание :
На истиот тип на лаптоп фан може да има неколку производители, ве молиме да не разбираат дека на навивачите во нашата продавница не е оригинална, бидејќи тие не се исто производителот !
Главниот вентилатор фабричките : DELTA / SUNON / FORCECON / ADDA / Panasonic
AVC / SANYO / NMB / Nidec / ebmpapst
Ако ти е гајле производителите фабрика , ве молиме да се поврзете со нас да се назначи maufacturer.контактирајте со нас слободно ве Молиме
Превозот начин и време
1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти.
ЗА Acer 4830 4830 T 4830 G 4830 TG Оригинални и Нови ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење KSB0605 HC Лаптоп Радијатори Вентилаторот за Ладење 100% целосно тест
Детали За Производот
Состојба : Акции,Сосема нов
Применлив Модел : За ACER 4830 4830 T 4830 G 4830 TG лаптоп
Дел Број : KSB0605 HC
Струја : 4 пина
Напојување : DC 5 V 0.
3) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период за абнормални употреба, ние не ќе размена на нови една за вас.
Оригинални и Нови ПРОЦЕСОРОТ Ладење вентилатор ЗА Acer 4830 4830 T 4830 G 4830 TG KSB0605 HC Лаптоп Радијатори Вентилаторот за Ладење 100% целосно тест.
2) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период под нормална ние може да разменуваат нова, но купувачот треба да се плати за товарни на втората време на испорака.

Детални карактеристики

Бренд Име:
HOLYTIME
Примена:
Процесор
Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
За ACER Стремат 4830 4830T 4830G 4830TG
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Y
Пакет:
No
Применлив модел:
За ACER Стремат 4830 4830T 4830G 4830TG
струја:
4 игли 4 жици DC 5V 0.45 НА
Испорака Тежина:
2.5 oz
Фабрика Производство:
Делта
Модел:
KSB0605HC
Други:
1504PLK

Слични производи