.

.

HOLYTIME За Dell Прецизност M4700 ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење серија Лаптоп Радијатори Вентилаторот за Ладење целосно тест

HOLYTIME За Dell Прецизност M4700 ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење серија Лаптоп Радијатори Вентилаторот за Ладење целосно

DEN 463.68
DEN 436.00
Количината на стоката
Тековен

Ни даде шанса да се направат нештата право за вас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем.
3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат.Ако имате било какви потреби.
Замена/Exchange/Наплата
1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект.
3) Ако сакате да се избере препорачана превозот начин на испорака на вашиот објект ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се постигне тоа.
За Dell Прецизност M4700 ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење серија Лаптоп Радијатори Вентилаторот за Ладење 100% целосно тест
Детали За Производот
Услов : се Сосема нови и оригинални
Применлив Модел : За Dell Прецизност M4700
Струја : 4 пина
Напојување : DC 5 V 0.
2) Во принцип, ние изберете E-пакет да брод предмети во САД(7-12 работни дена) и кина пост воздух mail(15-30 работни денови) на други земји.
4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа.
2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме.
Гаранција
1) гарантниот период е 45 дена од денот кога ние испорака на содржина и тој мора да биде под нормална. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад.
2) Ако вашиот објект нели пристигна или не е како што е опишано и сакате да остави негативни повратни информации, контактирајте со нас на прво место.

Детални карактеристики

Примена:
Процесор
Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
За Dell Прецизност M4700 лаптоп
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Пакет:
Yes
Бренд Име:
HOLYTIME
Состојба:
Бренд нови и оригинални , не ОЕМ
is_customized:
Yes
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.102kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
15cm x 15cm x 10cm (5.91in x 5.91in x 3.94in)

Слични производи