.

.

HOLYTIME ЗА ASUS N56 N56DP N56VW N56VM N56VZ N56SL N56DY Оригинални и Нови ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење KSB0705HB Лаптоп Фан целосно тест

HOLYTIME ЗА ASUS N56 N56DP N56VW N56VM N56VZ N56SL N56DY Оригинални и Нови ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење KSB0705HB Лаптоп

DEN 397.92
DEN 374.00
Количината на стоката
Тековен

И ние ќе рефундирање на вашите пари назад.
Гаранција
1) гарантниот период е 45 дена од денот кога ние испорака на содржина и тој мора да биде под нормална. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен.
2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме.
2) Во принцип, ние изберете E-пакет да брод предмети во САД(7-12 работни дена) и кина пост воздух mail(15-30 работни денови) на други земји.4 НА
Гаранција : 45 дена
Внимание :
На истиот тип на лаптоп фан може да има неколку производители, ве молиме да не разбираат дека на навивачите во нашата продавница не е оригинална, бидејќи тие не се исто производителот !
Главниот вентилатор фабричките : DELTA / SUNON / FORCECON / ADDA / Panasonic
AVC / SANYO / NMB / Nidec / ebmpapst
Ако ти е гајле производителите фабрика , ве молиме да се поврзете со нас да се назначи maufacturer.
Замена/Exchange/Наплата
1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект.
2) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период под нормална ние може да разменуваат нова, но купувачот треба да се плати за товарни на втората време на испорака.
ЗА ASUS N56 N56 DP N56 VW N56 VM N56 VZ N56 SL N56 DY Оригинални и Нови ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење KSB0705 HB Лаптоп Фан 100% целосно тест
Детали За Производот
Услов : се Сосема нови и оригинални
Применлив Модел : За Asus N56 N56 DP N56 VW N56 VM N56 VZ N56 SL N56 DY лаптоп
Дел Број : KSB0705 HB
Струја : 4 пина
Напојување : DC 5 V 0.

Детални карактеристики

Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
За ASUS N56 N56DP N56VW N56VM N56VZ N56SL N56DY
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Примена:
Процесор
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Y
Бучава:
N
Фан Големина:
2.5 инчен
Пакет:
No
Бренд Име:
HOLYTIME
Применлив модел:
За ASUS N56 N56DP N56VW N56VM N56VZ N56SL N56DY
струја:
4 игли 4wires DC 5V 0.4 НА
Испорака Тежина:
2.5 oz
Фабрика Производство:
Делта
Модел:
KSB0705HB

Слични производи