.

.

HOLYTIME ЗА HP 4530S 4535S 6460B 8460P 8470P 4730S Оригинални ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење 641839-001 646285-001 Лаптоп Радијатори Вентилаторот за Ладење

HOLYTIME ЗА HP 4530S 4535S 6460B 8460P 8470P 4730S Оригинални ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење 641839-001 646285-001 Лаптоп

DEN 628.32
DEN 590.00
Количината на стоката
Тековен


2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
3) Ако сакате да се избере препорачана превозот начин на испорака на вашиот објект ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се постигне тоа.
Повратни информации
1) Ние го цениме ќе го напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации за нас по приемот на вашиот објект. Ни даде шанса да се направат нештата право за вас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем.
2) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период под нормална ние може да разменуваат нова, но купувачот треба да се плати за товарни на втората време на испорака. Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
Гаранција
1) гарантниот период е 45 дена од денот кога ние испорака на содржина и тој мора да биде под нормална.
4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа.
2) Ако вашиот објект нели пристигна или не е како што е опишано и сакате да остави негативни повратни информации, контактирајте со нас на прво место. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Оригинални и Нови ПРОЦЕСОРОТ Ладење вентилатор ЗА HP 4530 S 4535 S 6460 B 8460 P 8470 P 4730 S 641839-001 646285-001 Лаптоп Радијатори Вентилаторот за Ладење.

Детални карактеристики

Бренд Име:
HOLYTIME
Примена:
Процесор
Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
за HP 4530S 4535S 6460B 8460P 8470P 4730S
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Y
Пакет:
No
Дел Број:
641839-001
струја:
DC5V 0.5 A 4pins
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.085kg (0.19lb.)
Пакет Големина:
9cm x 6cm x 5cm (3.54in x 2.36in x 1.97in)

Слични производи