.

.

Вазна во Облик на USB diffuser воздух овлажнител Ултразвучно Ароматерапијата/етерични масла овлажнител/Арома магла создателот Ноќ Светилка/Виш Подарок

Вазна во Облик на USB diffuser воздух овлажнител Ултразвучно Ароматерапијата/етерични масла овлажнител/Арома магла создателот

DEN 863.04
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

сертификација:
CE,RoHS
Humidification Метод:
Магла Празнење
Бучава:
Моќност (W):
Други
Напон (V):
Други
сертификација:
FCC
Капацитет:
Други

Слични производи