.

.

Led 3D Иновативниот Дизајн Визуелни Рубикова Коцка Моделирање Ноќ Светлата 7 Шарени Usb Допир Копчето Маса Светилка Креативна Детска Играчка Подарок

Led 3D Иновативниот Дизајн Визуелни Рубикова Коцка Моделирање Ноќ Светлата 7 Шарени Usb Допир Копчето Маса Светилка Креативна

DEN 1111.20
DEN 656.00
Количината на стоката
Тековен

Повратни информации 1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 100% Реална Слика.Нема ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Враќање Враќање 1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
3 D LED Табела amp Оркестарот Креативни USB Ајкула Светлина Тела Lampara Ноќ Светлина Sphyrna Mokarran Светилка Кревет за Спиење Nightligh Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Ви благодариме за разбирањето!
. Ако сакате да ги испратите назад на неисправни производи,ве молиме првиот контакт со нас и да ни ги испратите сликите или видео,ние ќе разговараме метод за да се реши овој проблем со вас.ИЛИ,можете да изберете да имате замена.Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Ќе бидете сигурни дека производите се целосно заштитени во испорака кога пакување,и ние ќе се потрудиме да се спречи оштетување во транспортот. 4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ве молиме испратете го на неисправни производи во рамките на гарантниот prriod. 2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,ние sincerel ве покануваме да оставите позитивен фидбек (Пет Ѕвезди) и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Допрете прекинувач, Далечински и допир
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
PDYGYT
Е Батерии Се Потребни:
No
Употреба:
празник
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Обликот:
DIY
Енергија:
Допир
Тело Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
3d led
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Енергија:
DC
Тип:
ноќ светлина
Тип На Батерија:
Никој
Wattage:
0-5W
Напон:
5V
Извор На Светлина:
Инсекти Животинско Cicada
Ноќ Светлина Конектор:
USB кабел
светилка контрола:
Со Допирање на Моќта на копчето
бебе светилка:
ноќ светлина
Пакет:
картонска кутија
Големи цел:
Контактирајте не за повеќе попуст
Пакетот Вклучува:
1Base 1Plate 1USB 1Manual
ние сме фабрика:
трговија на големо цена
3d светилка:
Божиќ Подарок
Напон:
USB 5V
Енергија:
Префрлете

Слични производи