.

.

LED Ноќ Светлина Со Двојна USB Ѕид Полначот Plug Мрак за да се Зора Сензор Ѕид Светилка G07 Капка брод

LED Ноќ Светлина Со Двојна USB Ѕид Полначот Plug Мрак за да се Зора Сензор Ѕид Светилка G07 Капка брод

DEN 96.00
DEN 80.00
Количината на стоката
Тековен

pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Dual-USB порта дизајн им овозможува на корисниците да ја полните два електронски уреди истовремено.
Компатибилен со сите 5 V уреди, како што се i Phone, i Pad, android телефон, други паметни телефони, таблет компјутер, камера, PSP и сл. Електронските уреди може да биде обвинет без светло, тогаш производ само работа како USB полнач. Опремени со LED светлина, и светлината емитира мека пријатен светат во темница, без какви било груби заслепувачки ефект. Овозможува целосна брзина на полнење на 2 паметни телефони или 1 таблета.
Се конвертира било двоен стандард во штекер 2 USB полнење места.
Карактеристики :
Вграден-во чувствителен сензор за светло, Ноќ Светилка автоматски се во мрак и исклучување на зората.48"
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Совршен за Бањи, Спални, и каде што треба некои екстра лесно. Ви благодариме!
Нема Мало Пакет
Пакет Содржина :
1 x LED Ноќ Светлина со Двојна USB Порт
. Smart sensor го прави Тоа за вас.
Ноќта светлина е совршен за спалната соба, кујна, купатило, дневна соба, ходникот, скалила, entryway, перење соба, ходник, подрум, расадник, деца и бебе соба или каде што им е потребна дополнителна светлина во текот на ноќта без вртење на светлина.
Спецификации :
Школка Материјал : ПВЦ
Телото Боја : Бела
LED Боја : Бела
Приклучок Тип : ЕУ/САД Приклучок
Влезен Напон : AC 110-240 V
Излез : DC 5 V/1 A(За Секоја Порта)
Оперативен Фреквенција : 50-60 Hz
Вкупната Големина : 6x5x6.

Детални карактеристики

боја:
ЕУ, САД
Бренд Име:
YAM
Е Светилки Вклучени:
No
Тип:
ноќ светлина
Енергија:
Допир
Извор На Енергија:
DC
Тип На Батерија:
Никој
сертификација:
CCC
Тело Материјал:
ПВЦ
Е Батерии Вклучени:
No
Употреба:
За итни случаи
Е Батерии Се Потребни:
No
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Обликот:
Други
Wattage:
Other
Извор На Светлина:
LED
Напон:
110-240V

Слични производи