.

.

Прирачник за нокти пиштол Дрво nailer Помине Пневматски не-електрични преку

Прирачник за нокти пиштол Дрво nailer Помине Пневматски не-електрични преку

DEN 1344.00
DEN 1169.00
Количината на стоката
Тековен


¥ 3.00 ¥ 1.80 ¥ 19.80 ¥ 12.80 ¥ 13.80 ¥ 38.00 ¥ 24.00 ¥ 17.00

Детални карактеристики

Тип:
Воздухот Спојувач
Капацитет:
11
Број На Модел На:
1109
DIY Материјали:
Дрво
Извор На Енергија:
упатство
is_customized:
Yes
Бренд Име:
OSSIEAO

Слични производи