.

.

KEMEI КМ-1012 Мини Дама Хлапак Жените Depilator Батерија Управувана Електрични Мини Лицето Отстранување на Влакна на Лицето Бикини Пазувите Бричење

KEMEI КМ-1012 Мини Дама Хлапак Жените Depilator Батерија Управувана Електрични Мини Лицето Отстранување на Влакна на Лицето Бикини

DEN 651.84
DEN 378.00
Количината на стоката
Тековен


KEMEI КМ-1012 Мини Дама Хлапак Жените Depilator Батерија Управувана Електрични Мини Лицето Отстранување на Влакна на Лицето Бикини Пазуви Бричење 43
SKU : AERCS143 PQ
Функција :
Можете брзо, лесно и безбедност отстранување на вишокот на косата на сите на вашето тело.
Безбедно бричење : не влече и нема да предизвика крупни пора.
Безболно, да не го оштети вашата кожа или потни жлезди.
Ја прават кожата мазна и нежна.
Компактен и лесен, лесен за употреба и носат.
Одлично за бричење на нозете, underarms и другите делови на телото.
Powered by 1*АА батерија(не се вклучуваат).
Спецификација :
Материјал : ABS
Напојување : 1*АА батерија(не се вклучуваат)
Боја : Розева
Тежина : 58g
Големина на : 11.5x2.5cm(Должина*Ширина)
Пакет Содржина : пакет во меур торба
Хлапак*1
Кеса*1
Упатство (англиски/Кинески) *1
Превозот : 1.Ние обично брод објект во рамките 1-5 дена по плаќање расчисти освен викенд во нормална состојба. 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е десно. 3.Ве молиме љубезно не 1-3 ниски резултати на превозот предизвика странство превозот ќе бидат погодени од многу фактори како што се царинската обработка,пост штрајк итн. Данок на прашањето : Како царинење процес е различен во различни земји,ние usuallyship објект на клиентите со пониска вредност,ако имате нешто што треба да се обрне внимание,ве молиме имајте во предвид пред пратката.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Епилатор
Бренд Име:
Kemei
Употреба:
Тело,Лице,Бикини,Underarm
Големина:
Other
Материјал:
ABS+нерѓосувачки челик
Број На Модел На:
AERCS143PQ
Моќност Тип:
Батеријата

Слични производи