.

.

50Pcs Дрвени Шанса Восок Шпатула Јазик Depressor Бамбус Стапчиња за Веѓа Лицето Коса Отстранување Алатки Восок Апликатори Depilatory

50Pcs Дрвени Шанса Восок Шпатула Јазик Depressor Бамбус Стапчиња за Веѓа Лицето Коса Отстранување Алатки Восок Апликатори Depilatory

DEN 163.20
DEN 144.00
Количината на стоката
Тековен

Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#., по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Ве молиме не го отворите било кој спор или ни даде nagative повратни информации во рок од 65 дена. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. или, можете да изберете да имате замена. Цел над $199 ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL / Федекс или Други меѓународни изразат Фабрика за директна поддршка на големо, мешана серија 50 Pcs Дрвени Шанса Восок Шпатула Јазик Depressor за Еднократна употреба Бамбус Стапчиња Тетоважа Восок Медицински Стап Убавина Здравје Алатка за лицето Спецификација : Име на Производ : Дрвен Стап Нето Тежина : 60g Погоден тип кожа : Било на кожата Употреба : За Убавината на Кожата Место на Потекло : Кина Карактеристики : Прецизност намали полиран мазни рабови Здрав, единствен во големина и боја Може да се користи како еднократна фризерски восок род Descriptio n : Предмет Тип : Дрвен Стап Големина : 12.7 cm Тежина : Околу 60g Пакет се Вклучени : 50 Pcs x Дрвен Стап За Условите : 1. Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Отстранување На Влакна Крим
Состојка:
Дрвен Стап
НЕТО-WT.:
50pcs/многу
Бренд Име:
klimonla
Пол:
Женски
Број На Модел На:
NS-0580
Нето тежина:
60g/кутија прибл
Објектот Големина:
12.5 cm*1.6 см*0.7 cm
Стил:
Дрвени шанса шпатула
Is_customized:
Yes
Користете ситуација:
Салон за употреба/лична употреба
Употреба:
Дрвени spatulas восок апликатори салон шанса
Место на Потекло:
CN;GUA
Тип:
Depilatory Восок.за depilatory употреба на косата смена восок
Функција:
Depilatory Топла Филм Тврд Восок грав Пелети Шанса
погоден:
Посебни Лице/Тело На Сите

Слични производи