.

.

100mm дијаметар од не ' рѓосувачки челик doner kebab нож ножеви shawarma slicer сечилото скара скара острат сечење месо јадење

100mm дијаметар од не ' рѓосувачки челик doner kebab нож ножеви shawarma slicer сечилото скара скара острат сечење месо јадење

DEN 120000.00
DEN 112800.00
Количината на стоката
Тековен


Спецификации :
Надворешниот дијаметар : 100mm
Во внатрешноста на плоштадот големина : 10x10mm
Материјал : Висока јачина од легиран челик
Други начини на Плаќање : Paypal / Western union / банка ТТ

Детални карактеристики

Тип:
Алатки
Бренд Име:
KINGRAY
Алатка Тип:
Ножеви
Функција:
Лесно Се Чистат,Не-Стап,Отпорност На Топлина
По завршувањето:
Не Обложена
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
SBW-100-10
Надворешниот Дијаметар:
100mm
Материјал:
Висока јачина од легиран челик
во внатрешноста на плоштадот големина:
10X10mm

Слични производи