.

.

2 парчиња Пушка Домет Прстени 30мм Обемот Прстени Одговара за 20mm Weaver Picatinny Железнички Планината За Пушка на Лов

2 парчиња Пушка Домет Прстени 30мм Обемот Прстени Одговара за 20mm Weaver Picatinny Железнички Планината За Пушка на Лов

DEN 479.52
DEN 456.00
Количината на стоката
Тековен


Ние ќе брод вашата парцела што е можно поскоро по вашата исплата, но ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на трети лица-услуга.
Производи со батерии не се дозволени превозот преку Кина Пост, ние само можеме да брод нив преку Сингапур Пост.
Сите производи ќе бидат внимателно селектирани пред превозот.
Понекогаш може да биде малку грешка за големина или боја помеѓу производот што сте го добиле и го покажа во слика, ако сте сериозни купувачот и очекуваме 100% точни, ве молиме размислете за тоа пред да го купат. Но, ако пратката не беше пристигна во рамките на вашиот очекува време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Стрели не им е дозволено да превозот преку Сингапур пост.
Ако не сте задоволни со нашата производот и нашите услуги, ве молиме да потрае неколку секунди за да ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации, тоа е многу важно за нас. ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решиме нашиот проблем и да се реши тоа за вас.
Опис :
1,100% Сосема Нов
2,20 mm weaver железнички на горниот дел од телото
3,Прстенот со Дијаметар : 30мм
4, Одговара на Стандард 20mm Weaver / Picatinny Железнички
5, Изработени од Алуминиумска легура
Пакет Содржи :
2x Месеци
2x Ален Копче
Ние можеме да брод на вашиот парцела во светот преку EMS, DHL, Кина Пост, Сингапур Пост, итн,. Ние ќе се потрудиме да ви помогне во донесувањето на царинење, но ако царинскиот праша, купувачите треба да биде одговорен за данок.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
C0024
Водич Должина:
10/25cm
Бренд Име:
souforce
Пакетот Вклучува:
2x Месеци, 2x Ален Копче
прстенот со дијаметар од:
30 mm
Се вклопува:
Стандард 20mm Weaver / Picatinny Железнички
Материјал:
Алуминиум легура
Тежина:
about 180
внимание:
Не се вклучуваат Picatinny Железнички

Слични производи