.

.

Szjinao Нова Модна Изјава bijoux Гроздобер Панк Сребро Blue Sapphire Цвет Етничка Обетки за Жените Свадба Љубов Накит

Szjinao Нова Модна Изјава bijoux Гроздобер Панк Сребро Blue Sapphire Цвет Етничка Обетки за Жените Свадба Љубов Накит

DEN 1276.32
DEN 906.00
Количината на стоката
Тековен


Szjinao Нова Модна Изјава bijoux Гроздобер Панк Сребро Сини Кристал Цвет Етничка Обетки за Жените Свадба Љубов Earring трговија на Големо Спецификација : Производство на Компанијата : Jin Ao Земја на Производство : Шенжен Име : Обетки Точка БР : ZEL09 Стил : Гроздобер
Техника : Рачно Изработени
Метал : 925 Sterling Silver Метална Боја ( Производ ) : Антички Сребрен Главниот Камен : Создадена Sapphire
Главниот Камен Боја : Темно Сина Производ Вкупна тежина : околу 8. Ако се најде купување на не-обврска за квалитет на среброто содржината на производи ,само да издава релевантни национални инспекција извештајот, можете да жалба нашата продавница,и се применуваат за 10 пати надомест на штета. Лесно reshaped и оштетена па поради тоа најчесто се комбинираат со други метали за да се произведе повеќе издржливи накит. Ние Поддршка Капка-Превозот.5 % сребро и 7,5 % бакар. Ние сме вистинити и веродостојни накит одлуки фабрика.56/компјутери )
Ве молиме Имајте во предвид : Кутија Случаен Испратените,Сликата е Само За Референца Зошто Купи "Обама Златен Накит Co. нашите цени се фер и често пати најниска во индустријата.други "брендови"или"продавачи"просто купување и препродава нивните препродавачи дури и да си одат како копирање на нашиот стил и презентација., LTD" 1 сме признати глобален бренд и накит лидер со над 100,0000 задоволни клиенти низ целиот свет.,LTD, тоа не е вреден за купување!
Она што е 925 Sterling Silver ?
Чисто сребро е 100% парична казна сребро, Тоа е многу мека.

Детални карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
ZEL09
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
szjinao
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот
Обликотшема:
Растенијата
Certificate Type:
NGTC
Изјава Долги Обетки:
Австрискиот Кристал Earring
aros де plata 925 жена:
Моден 925 фунта сребро обетки
суспензија:
Sapphire Изјава Обетки
Сребро-925-накит:
Топла Продажба Сребро Обетки-925-Накит
дизајн:
Додатоци Компоненти
Карактеристики:
Boucle d'oreille femme
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
yes
Применливи повод:
Свадба,Партија за Денот на Вљубените Подароци,Божиќ Подароци
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка

Слични производи