.

.

Снегулка 0.6 cttw Moissanite Ангажман Обетки 925 Sterling Silver Лабораторија Одгледува Дијамант Капки Обетки За Жените парична Казна Накит

Снегулка 0.6 cttw Moissanite Ангажман Обетки 925 Sterling Silver Лабораторија Одгледува Дијамант Капки Обетки За Жените парична

DEN 7104.00
Количината на стоката
Тековен

Сепак, некои земји, како што е Бразил или Грција, прилагодено на катедрата може да се разгледа за тоа како повисока вредност предмети понекогаш од експрес испорака. Во AULEEZE, нашата мисија е преку стручни упатства и обука, за да ви обезбеди најдобар квалитет на лабава дијаманти и највредните накит, јасно до вашиот сомнение се чувствуваат слободни да се оди купи. Стручни насоки : - Ако имате некое прашање или да побара помош, нашите не се нарачани Дијаманти и Накит Консултанти може да ви даде персоналните водство без барање. Нашиот накит е направена со супериорен материјали и прегледани против исклучителни стандарди за квалитет. И никој не може да ги најде тие се moissanites. Ова е ние секогаш инсистира да го правите. Надминува квалитет очекувања : имаме над 10000 заверена скапоцен камен, исклучителна материјали, и квалификувани изработка.
Главниот Камен Тип : Moissanite Лабораторија Одгледува Дијамант
Главниот Камен Вкупно Карат Тежина : 0. Ве молиме да се напомене дека, сите се врати ставки мора да се задржи нив се уште се во ред и безбедно.
НА AULEEZE ПРЕДНОСТ ОД 1. И тоа е позитивен тест како дијамант што го прави. Од првичниот дизајн на завршна изработка, AULEEZE стои зад секој објект.69, moissanite е навистина на Светот Повеќето Брилијантен Гем. Ужива вашиот ризик шопинг патување : Можете да побара наплата во рок од 7 дена кога тоа е почнувајќи од ден сте го добиле. И, сите кориснички накит не се прифатени се врати и наплата, ако не постојат било кој квалитет на проблемот со нив. И благодарение на дисперзија ниво, кој произведува 2. Ние стоиме зад овој стандард со нашите moissanite цена гаранција програма.
AULEEZE Накит : Ние сме професионални накит производителот, кој има 21 години искуство во накит производство.6 cttw
Поставување Тип : Prong Поставување
Occassion : Годишнината / Дневно / Свадбена / Подарок / Партија
Подарок За : Мајка/Жена/Свршеница/Девојка/Ќерка/Женски Пријател
Може да го прилагоди овој обетки со друг материјал и метал, ве молиме да не контактирате доколку ви треба.

Детални карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
Сертификат Број:
66160004589
Главниот Камен:
Moissanite
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
GDTC
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
AULEEZE
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Број На Модел На:
AUE006-0.3-каратно
Главниот камен тип :
Moissanite Лабораторија Одгледува Дијамант
Главниот Камен Вкупно Карат Тежина:
0.6 cttw
Сертификат:
Орган Накит Сертификат Во Кинески
Подарок за:
Мајка/Жена/Свршеница/Девојка/Ќерка/Женски Frie
Occassion:
Годишнината/Дневно/ Свадбена/Подарок/Партија

Слични производи