.

.

Момчињата облека есен поставува маскирна 2017 тимови деца спорт одговара на деца пролет облека девојки памук капути и панталони 2 парчиња

Момчињата облека есен поставува маскирна 2017 тимови деца спорт одговара на деца пролет облека девојки памук капути и панталони

DEN 959.52
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 8T, 10T, 12T, 14T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Бренд Име:
dangdangshu
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Активни
Outerwear Тип:
Грб
Пол:
Унисекс
Јака:
Turtleneck
Затворање Тип:
Патент
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
Децата Облека Поставува
Sleeve Стил:
Редовни
Објектот:
децата поставува
број:
две парчиња
Комбинација форма:
целосната-sleeve + панталони
Дебелина:
Редовни
Сезоната:
пролетта и есента

Слични производи