.

.

Деца Момче Облека Новороденче Спортски 2 парчиња Одговараат на Бела и Долг Ракав Писмо Печатење на Блузи+црни панталони Панталони Бебе Облека 6M-3Y сет

Деца Момче Облека Новороденче Спортски 2 парчиња Одговараат на Бела и Долг Ракав Писмо Печатење на Блузи+црни панталони Панталони

DEN 480.00
DEN 413.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 24M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Outerwear Тип:
Грб
Пол:
Момчиња
Затворање Тип:
Pullover
Шаблон Тип:
Писмо
Број На Модел На:
17508
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Бренд Име:
SAMGAMI БЕБЕ
Sleeve Стил:
Редовни

Слични производи