.

.

Девојки Облека 2018 Деца Божиќ Носии Бренд Деца Тренерки За Девојки Облека, Облека за Поставен Девојка Еднорог се Облекуваат+Панталони 2-7Y

Девојки Облека 2018 Деца Божиќ Носии Бренд Деца Тренерки За Девојки Облека, Облека за Поставен Девојка Еднорог се Облекуваат+Панталони

DEN 770.40
DEN 501.00
Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте на нашиот продавница и да уживате во вашата шопинг време!
Девојки Облека 2018 Деца Божиќ Носии Бренд Деца Тренерки За Девојки Облека, Облека за Поставен Девојка Еднорог се Облекуваат+Панталони 2-7 Y
Спецификации :
Бренд Име : Yeedison
Состојба : 100% Сосема Нов,
Пол : Девојки
Материјал : Памук
Декорација : Цртан Филм
Боја : Црна
Стил : Случајни,Мода
Соодветна Возраст : 2-7 Години
Предлагам Висина : 90cm - 130cm
Пакет Листата :
1 X Девојки Облека Сет
Може Да Имате Добар Ден ! ^_^
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.
Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Големина На Табелата :
Како да се Измери
Да се избере правилната големина за вас мерка вашето тело, како што следува
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Детални карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Outerwear Тип:
Грб
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Бренд Име:
yeedison
Број На Модел На:
детска облека
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Pullover
Точка име :
девојки облека
Соодветна возраст:
2-7 Години
Предлагам висина:
90cm - 130cm
Должина На Ракав:
Целосна
боја:
Црна
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Пакет:
OPP вреќа

Слични производи