.

.

Нова Топла Продажба Памук Plaid Мека Момчиња Облека Европски И Американски Стил Plaid Обичните Деца Облека Краток Мода Детска Облека

Нова Топла Продажба Памук Plaid Мека Момчиња Облека Европски И Американски Стил Plaid Обичните Деца Облека Краток Мода Детска

DEN 719.52
DEN 439.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4, 6T, 8T, 10T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Бренд Име:
Gaueey
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал:
Полиестер,Памук
Outerwear Тип:
Грб
Пол:
Момчиња
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
ry0233
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Место на Потекло:
Кина
време на испорака:
во рок од 5 дена
Погоден Сезона:
Лето
боја:
сина;жолта
Продажба:
Мало И Трговија На Големо
Возраст:
3T;4T;6T;8T;10T
Тежина:
About 220g
Повод:
Патување;Секојдневно Носење
Е Прилагодена:
No
Вистински Примерок:
Yes

Слични производи