.

.

Нови Пристигнување Сина Кинески Мажите Faux Свила Облека Новина Кимоно Yukata Gown Лето Sleepwear Големина S M L XL XXL XXXL

Нови Пристигнување Сина Кинески Мажите Faux Свила Облека Новина Кимоно Yukata Gown Лето Sleepwear Големина S M L XL XXL XXXL

DEN 960.00
DEN 566.00
Количината на стоката
Тековен

Материјал : Rayon Големина : S M L XL XXL XXXL 6 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки)) 100% Сосема Нов

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Облека
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Број На Модел На:
Z05
Шаблон Тип:
Писмо
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
V Деколте
Материјал:
Rayon,Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
Бренд Име:
NIUNIUSHOW
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Облека
Материјал:
Faux Свила
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Сезоната:
Пролет , Лето , Есен
Стил:
Кинеската Национална Стил

Слични производи