.

.

Sella 2017 Ретро Supermodel Шарени Очила За Сонце Црвена Леќа Цвет Rhinestones Сонце Очила Личност Врежан Претерани Eyewear

Sella 2017 Ретро Supermodel Шарени Очила За Сонце Црвена Леќа Цвет Rhinestones Сонце Очила Личност Врежан Претерани Eyewear

DEN 656.64
DEN 499.00
Количината на стоката
Тековен


4236349582351311 Топла Продажба US $ 10.88 /парче US $ 8.98 /парче US $ 11.88 /парче US $ 8.78 /парче US $ 8.68 /парче US $ 7.88 /парче US $ 9.88 /парче US $ 12.08 /парче
Sella 2017 Ретро Supermodel Шарени Очила За Сонце Црвена Леќа Цвет Rhinestones Сонце Очила Личност Врежан Претерани Eyewear
Packege : 1 Очила + 1 Чистење На Патот +1 Очила Торба
Ако ви треба дополнителни очила кутија pls контактирајте со нас.

Детални карактеристики

Бренд Име:
ТОЛКУ&ЕИ
Стил:
правоаголник
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
52mm
Леќа Ширина:
52mm
Број На Модел На:
SLG007
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear

Слични производи