.

.

JackJad 2017 Нова Мода Vinatge Ретро Круг Очила За Сонце Жените Бренд Дизајн Популарни Улица Snap Сонце Очила Oculos De Sol 3185

JackJad 2017 Нова Мода Vinatge Ретро Круг Очила За Сонце Жените Бренд Дизајн Популарни Улица Snap Сонце Очила Oculos De Sol 3185

DEN 239.04
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
3185
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
47 mm
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Леќа Ширина:
49 mm
Бренд Име:
JackJad
JackJad Пакување:
Торба,Крпа,Картичка

Слични производи