.

.

2017 Гроздобер Голем Бренд Поларизирани очила за сонце Жените Мачка Око очила со Дами Дизајнер Сонце очила Женски Eyewear со Додатоци

2017 Гроздобер Голем Бренд Поларизирани очила за сонце Жените Мачка Око очила со Дами Дизајнер Сонце очила Женски Eyewear со

DEN 1116.96
DEN 335.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

рамка боја:
додатоци Б, галантерија
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Рамка Материјал:
Ацетат
Број На Модел На:
8842
Леќи Материјал:
Polaroid
Стил:
Мачка Очи
Леќа Висина:
50mm
Бренд Име:
PAIENER
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,Поларизирана,Анти-Рефлективен,UV400
Леќа Ширина:
64mm
Погоден За Лице:
Тркалезно Лице Долго Лицето Плоштад Се Соочуваат Со Овална Лице
дизајн:
Италија Бренд Дизајнер Гроздобер Инспириран Рамка
Функција:
поларизирана uv400
Моден:
Жените Женски Дама Мажите Машки
Употреба Предмет:
Возење Партија Патување Шопинг Божиќ Подарок
gafas de sol:
oculos de sol feminino steampunk gafas de sol mujer oculos de sol gafa
lunettes де soleil:
lentes de sol hombre occhiali da единствена uomo
sonnenbrille:
zonnebril heren lunette soleil femme oculos de sol masculino

Слични производи