.

.

Црвено ретро овална мали очила за сонце жените моден бренд жолта црна 2018 гроздобер ретро сонце очила симпатична секси женска eyewear oculos

Црвено ретро овална мали очила за сонце жените моден бренд жолта црна 2018 гроздобер ретро сонце очила симпатична секси женска

DEN 364.80
DEN 182.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Ширина:
5.0 cm
Рамка Материјал:
Легура
Број На Модел На:
OK70461
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
3.8 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
UV400,од Тебе
Бренд Име:
oakshion
Стил:
овална
Стилот 1:
2018 тренди очила за сонце
Стил 2:
мали очила за сонце унисекс
Стилот 3:
Адвокатско Очила За Сонце Бренд Дизајнер
Стилот 4:
жените сонце очила 2018

Слични производи