.

.

Утро Стил Младоженецот Tuxedo Црна Groomsmen Врв Lapel Свадба/Вечера Одговара На Најдобриот Човек Младоженецот (Јакна+Панталони+Вратоврска+Вест)B307

Утро Стил Младоженецот Tuxedo Црна Groomsmen Врв Lapel Свадба/Вечера Одговара На Најдобриот Човек Младоженецот (Јакна+Панталони+Вратоврска+Вест)B307

DEN 4747.20
DEN 4035.00
Количината на стоката
Тековен

бедрото= ? 13.
Оригиналот на Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.И цената е иста!
Големина на Единица : cm или инчен
1.јакна должина= ? 11. Ние може да обичај прави на костуми за вас, како и. ако сте љубители на тоа ,топло очекува вашите пет ѕвездички повратни информации ,ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга .
Неисправни производи ќе бидат понудени за размена.панталони должина= ?
12.
Благодарение & Среќен шопинг!.
Добредојдовте во мојата продавница
Ние сме фабрика на снабдувачот и 24 часа на интернет .ние треба makesure право мерења и бојата ,можете да мерка на вашето тело според следната слика.градите= ? 7. тежина= ?
Prooduction Шоу
Стандард Одговара Боја Шема
Наплата
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет. Купувачи се одговорни за превозот и доказ за испорака на сите враќа.
Ние може да се направи стандардна големина одговара и custom size костуми, ако сакате стандардна големина одговара ,можете да изберете стил ви се сака и да се направи вашата нарачка .
Повратни информации
Ако има некој проблем со боја ,големина ,квалитет ,ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација .стомакот= ? 8.половината= ?
9.Можете да не контактирате во било кое време , кои сакаат да се добие среќен шопинг . Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена по објектите што сте ги примиле.потоа можете да се запишете на редоследот забелешка или можете да кликнете Порака Продавачот испраќање на сите мерења и боја на мене кога ќе се направи вашата нарачка .

Детални карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Свила,Памук,Волна
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Одговара Тип:
Директно
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
AA
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
Fnoexw
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара

Слични производи