.

.

1Pair/Многу Мажи Памук Не се лизга Јога Чорапи Кат Пилатес Чорапи Antiskid Дише Чорапи

1Pair/Многу Мажи Памук Не се лизга Јога Чорапи Кат Пилатес Чорапи Antiskid Дише Чорапи

DEN 143.52
Количината на стоката
Тековен

И ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress без комуникација, ви благодарам. Знаете какви било негативни или неутрални или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се реши. Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена. Ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблемот за вас. И се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница.
Повратни информации
Ние сме вид и искрен продавач. Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа. Ви благодариме. Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. Ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. И тоа нема да ве изневерам. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое' пред вашето купување.
Главен Материјал : Памук, Боја : Црна, Светло Сива, Темно Сива, Бела Дебелина : Стандардна Големина : Една големина одговара на повеќето,ЕВРА 39-44 Пол : Машки Погоден сезона : Зима, Пролет, Есен е Применливо возраст : Возрасни Пакет : 1 *Пар во машка јога чорапи Забелешка : 1.

Детални карактеристики

Црево На Висина:
Чорапи
Спорт Тип:
јога
Прст-одделени:
No
Пол:
Мажи
Бренд Име:
AONIJIE
Материјал:
Памук
Пол:
Мажи
Функција:
Анти-пропадна, Масажа
Повод:
Јога Чорапи, Пилатес Чорапи, Танц
Прст-одделени:
No

Слични производи