.

.

За ФОЛКСВАГЕН Caddy 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Автомобил-Стил, Загрева Крило Страна Ретровизор Стакло Право на Патникот Страна

За ФОЛКСВАГЕН Caddy 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Автомобил-Стил, Загрева Крило Страна Ретровизор Стакло Право на Патникот

DEN 911.52
Количината на стоката
Тековен


Висок Квалитет На Нов Автомобил Задните Загрева Огледало Стакло
За "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 2004-2011
Информации за производот Дел Име : Огледало Стакло Состојба : Нова Резервни Производи Материјал : ABS + Стакло Пакет : 1 x Десната Страна Гаранција : 1 Година
Вистински Фотографии
Плаќање Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : https : //global.cainiao.com Или http : //www.yw56.com.cn/english/index.aspx
По-продажбата на услугата Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција барем; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Име На Модел:
7E1857522
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
DFLA
Материјал Тип:
ABS+Стакло
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2004-2011
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
огледало стакло
Објектот Висина:
5cm
Објектот Дијаметар:
9cm

Слични производи