.

.

Влечење Надградба Огледала Моќ Загрева Пак Сигнал Одговара за 1999-2007 Ford F250-F550 Супер Должност

Влечење Надградба Огледала Моќ Загрева Пак Сигнал Одговара за 1999-2007 Ford F250-F550 Супер Должност

DEN 10367.04
DEN 10367.00
Количината на стоката
Тековен

Влечење Надградба Огледала Моќ Загрева Пак Сигнал Одговара за 19 99-2007 Ford F250-F550 Супер Должност Бесплатен Превозот Една Година Гаранција Детални Апликации Огледало спецификации : Двете LH (Возачот Страна) & RH (Страна на Патникот) Има следниве опции : Влечење Огледало Возачот страна & оптоварувањето. Директна замена надградби Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди Сосема НОВ фитинг за следните години и модели : 1999-2007 Ford F250 Супер Должност Камион Моќ Загрева Стил Сигнал & Царинење Светлината Текстура Црна Надградба на Влечење Огледало Пар 1999-2007 Ford F350 Супер Должност Камион Моќ Загрева Стил Сигнал & Царинење Светлината Текстура Црна Надградба на Влечење Огледало Пар

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Бренд Име:
JDMSPEED
Објектот Тежина:
13.2kg
Специјални Функции:
No
Модел Година:
1999-2007
Објектот Висина:
45inch
Име На Модел:
За Ford Супер Должност Влечење Огледала
Материјал Тип:
Пластични и Ретровизори
Објектот Ширина:
50inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Дијаметар:
20inch
Објектот Должина:
30inch

Слични производи